22 Eylül 2021 Çarşamba

İşkence gören Serap'tan çağrı: Sesimi duyun

Serap Avcı, boşandığı erkek B.E. tarafından saatlerce işkenceye uğradı. Avcı, yaşadıklarını çektiği videoda anlatarak sesinin duyulmasını istedi. 

Kocaeli'de yaşayan Serap Avcı, evine gelen boşandığı erkek B.E. tarafından saatlerce işkenceye uğradı. Hastaneye kaldırılan Avcı'nın iç kanaması olduğu tespit edilirken, fail B.E. ise çocuğunu alarak kayıplara karıştı.

Avcı, yaşadığı şiddeti tedavi gördüğü hastanede cep telefonu ile çektiği görüntüde anlattı. Failin, ailesini ve arkadaşlarını öldürmekle tehdit ettiğini söyleyen Avcı, yardım istedi.

'NEFES ALAMAMAYA BAŞLADIM'
Serap Avcı, şu ifadeleri kullandı: "Ben Serap Avcı. Eski eşimden saatlerce işkence gördüm. Kendisi Pazar günü öğlen sıralarında kızımla yaşadığım evime arkadaşı ile birlikte gelerek, beni tuzağa düşürdü. Arkadaşı kapıyı çaldı, 'İş getirdim' dedi. Eve iş alıyordum ben. Kapıyı açar açmaz eski eşim eve girdi. Saçımdan tuttuğu gibi beni içeri götürdü. Arkadaşına kızımı aşağı götürmesini söyledi. Sonra bana saldırmaya başladı. Bağırıyordum, bağırmamam için kafamda bardak kırdı. Telefonumu almak istedi. Vermek istemeyince, omuzlarımdan tutup defalarca böbreklerime tekme attı. Duvarlar kan içinde kaldı. Yüzüm kan içindeydi. Kanımın içinde boğulacağımı söyledi. Bıçak çekip tehdit etti. Telefonun şifresini söyleyene kadar boğazımdan çekmedi. Açtığında da daha fazla dövmeye başladı. Nefes alamıyordum. Tuvalete oturduğumda tekme attı, yere düştüm. Kanamam olduğunu fark ettim. Böbreklerimde kanama olmuş. Sonra nefes alamamaya başladım.

'AİLEMİ VE ARKADAŞLARIMI ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETMİŞ'
Dedim ki ya öldür ya da ambulans çağır. Darp ettiğini söylemeyeceğim dedim. Sonra tereddüt etti ama söylemeyeceğime inanarak ambulansı çağırdı. Ben ambulansla hastaneye gelirken, ambulanstakilere saatlerce bana işkence yaptığını söyledim. Hastaneye geldiğimde saat 17.00'ydi. 5 saat boyunca işkence görmüşüm. Sonra hastanede durumu anlattığımı öğrendi. Şimdi arkadaşlarımı, ailemi öldürmekle tehdit etmiş. Ben şu an hastanede yatıyorum. Böbreğimde kanama var. Lütfen sesimi duyun, kızım hala onun elinde."